•  

    0(536) 249 08 59

  •  

    info@temelexport.com

Uçak Kargosu

Uçak Kargo Hizmeti Nedir
Kargo taşımacılığının en güvenilir seçeneklerinden biri olarak uçak kargo seçeneği yer almaktadır. Uçak kargo hizmeti nedir sorusu çokça merak edilmekte olan bir soru olarak yer almaktadır. Uçak kargo diğer kargo seçeneklerinden ayrıcalıklı olarak bireylere kargolarında hassas taşımacılık imkanı vermektedir. Kırılmaması gereken değerli bir ürününüz var ise bunun için uçak kargo imkanından faydalanabilmeniz mümkün bir seçenektir.

Uçak Kargo Çeşitleri Nelerdir
Kargo gönderim işlemlerinde son zamanlarda uçak kargo imkanının da sıkça kullanılmakta olduğu net olarak gözlenmektedir. Uçak kargo çeşitleri nelerdir konusunda inceleme yapıldığında 3 ayrı şekilde kargo işlemlerinin yapılabileceği görülmektedir. Genel kargolar, özel kargolar ve tehlikeli madde kargolarının taşımacılığının yapıldığı görülmektedir. Sizin ve kargo şirketinin inceleme yapmasının ardından kargonuzun uygun sınıfa alınarak taşıma işlemi sonrasında gerçekleştirilmektedir.

Uçak Kargo Güvenilir mi
Güven konusu birçok alanda merak edilmekte olduğu gibi uçak kargo içinde merak edilmektedir. Uçak kargo güvenilir mi sorusu için kullanıcı yorumlarını incelediğimizde evet yanıtının er aldığını görmekteyiz. Uçak kargo kargoların zarar görmemesi için tercih edilen en kaliteli yollardan biridir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde müşterisinin kargosunun doğru yere ulaşması konusunda yardımcı olmaktadır. Kırılma veya kargonuzun deforme olması gibi durumlar meydana gelmemektedir.

Uçak Kargo ile Neler Gönderilebilir
Karo şirketleri üzerinden çeşitli nesnelerin ve ürünlerin gönderilebilmesi mümkündür. Uçak kargo ile neler gönderilebilir konusunda ise gönderebileceğiniz çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şunlardır; dosya, tekstil ürünleri, gıda ürünleri, metal ürünleri, tıbbi ürünler, evrak, doküman, dosya, özel eşya, elektronik eşya, tehlike oluşturmayan kimyasal ürünlerin gönderiminin yapılabilmesi mümkündür. Ürünlerin taşınması esnasında her hangi bir zarar oluşmaması için gerekli önlemler alınmaktadır.

Uçak Kargo ile Neler Gönderilemez

Uçak kargo ile gönderilebilecek ürünlerin yanı sıra gönderilemeyecek nesne seçenekleri bulunmaktadır. Tehlikeli kimyasal maddelerin gönderimi yasaktır. Bunun beraberinde 10 haftalık kedi veya köpek kabul edilmemektedir. Uçak kargo ile neler gönderilemez konusuna dikkat edilerek gönderim işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Aklınıza takılan bir soru var mı ?